Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Belediye Başkanımız
Kemal VURAL

Başkan'ın Özgeçmişi
Mesaj Gönder
Fotoğraf Albümü


    

Devam Eden Projeler

YESEMEK SEYİR TEPESİ

Biten Projeler

Şehir Meydanı

Projelerimiz

Vefat Duyuruları

Hatice Çetin Vefat Etmişti.

Örtülü Mahallesinden Ali, Mehmet ve Hacı Demir'in Kız Kardeşi Hasan, Halil Şıh Kamber ve Hakan Çetin'in annesi Hatice Çetin vefat etmiştir. Cenazesi saat:11.00'da Örtülü Mahalle Mezarlığında defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhumeye Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018

İbrahim Turgut Gürler Vefat Etmiştir.

Telli Mahallesinden Merhum Aziz Ağanın oğlu Aziz, Bedir, Hatice ve Çiler'in babası Kalıpçı İbrahim Turgut Gürler vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakiben Merkez Dervişiye camisinden kaldırılıp Telli Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhuma Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018 NOT: Taziye yeri Pınarbaşı Mahallesindeki evidir. 

Belediye Başkanımız Kemal Vural,Dünya Engelliler Gününü kutladı

Belediye Başkanımız Kemal Vural,Dünya Engelliler Gününü kutladı

Belediye Başkanı Kemal Vural,3 Aralık Dünya Engelliler Gününde, engelli vatandaşlarımızın geleceğe umutla ve sevgiyle bakabilmelerinin önemli olduğunu söyledi.
Başkan Vural,Her sağlıklı insanın bir engelli adayı olduğunun unutulmaması gerektiğini altını çizerek engelli vatandaşlarımız, toplumun gerçeği ve vazgeçilmez bireyleridir.Engelli insanlarımız çok hassas insanlardır. o yüzden bizlerin yaklaşımlarıda bu anlamda hassas olmalıdır. En büyük engel sevgisizliktir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm engelli vatandaşlarımızın geleceğe umutla ve sevgiyle bakmalarını, aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum dedi.