Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Belediye Başkanımız
Kemal VURAL

Başkan'ın Özgeçmişi
Mesaj Gönder
Fotoğraf Albümü


    

Devam Eden Projeler

YESEMEK SEYİR TEPESİ

Biten Projeler

Şehir Meydanı

Projelerimiz

Vefat Duyuruları

Doktor Şevki Özkaya Vefat Etmiştir.

Öğretmen Fırat Özkaya ve Diş Doktoru Murat Özkaya'nın babası Doktor Şevki Özkaya vefat etmiştir. Cenazesi Konya'da defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhuma Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 20.09.2018

Kuyumcu Lütfi Can Vefat Etmiştir.

Kuyumcu Ahmet Can'ın babası Ali, Celal ve Kemal Can'ın kardeşi Kuyumcu Lütfi Can Vefat Etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakiben Sıdıka Tayyar Hatun camisinden kaldırılıp İslahiye mezarlığında defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhuma Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.09.2018

Belediye Başkanımız Kemal Vural,Belediyenin iş makineleriyle Önceki Gece Şiddetli yağan Yağmurla birlikte Yağızlar,Tandır, Kayabaşı, Hasanlök ve Sulumağara mahallelerinde yaşanan su taşkınların karşı çalışma başlattı.

Belediye Başkanımız Kemal Vural,Belediyenin iş makineleriyle Önceki Gece  Şiddetli yağan Yağmurla birlikte Yağızlar,Tandır, Kayabaşı, Hasanlök ve Sulumağara mahallelerinde yaşanan  su taşkınların karşı çalışma başlattı.

 

Daha önce Dere yataklarında yapılan ıslah çalışması  nedeniyle olası bir olumsuzluk yaşanmaması mahalle sakinlerini sevindirdi.