Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Belediye Başkanımız
Kemal VURAL

Başkan'ın Özgeçmişi
Mesaj Gönder
Fotoğraf Albümü


    

Devam Eden Projeler

YESEMEK SEYİR TEPESİ

Biten Projeler

Şehir Meydanı

Projelerimiz

Vefat Duyuruları

Hatice Çetin Vefat Etmişti.

Örtülü Mahallesinden Ali, Mehmet ve Hacı Demir'in Kız Kardeşi Hasan, Halil Şıh Kamber ve Hakan Çetin'in annesi Hatice Çetin vefat etmiştir. Cenazesi saat:11.00'da Örtülü Mahalle Mezarlığında defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhumeye Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018

İbrahim Turgut Gürler Vefat Etmiştir.

Telli Mahallesinden Merhum Aziz Ağanın oğlu Aziz, Bedir, Hatice ve Çiler'in babası Kalıpçı İbrahim Turgut Gürler vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakiben Merkez Dervişiye camisinden kaldırılıp Telli Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhuma Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018 NOT: Taziye yeri Pınarbaşı Mahallesindeki evidir. 

TBMM Bağcılık ve Üzüm Araştırma Komisyon Belediyemiz Konferans Salonunda Üzüm Üreticileri ile Bir Araya Geldi

TBMM Bağcılık ve Üzüm Araştırma Komisyon Başkanı Manisa Milletvekili İsmail Bilen, ve Komisyon üyeleri, Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, Tokat Milletvekili Celil Göçer, Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ile akademik ve uzman heyeti ev sahipliğimizde Belediye konferans salonunda gerçekleşen toplantıda, üzüm üreticileri ile bir araya gelen komisyon üyeleri, üreticinin sorunlarını dinledi.