Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Belediye Başkanımız
Kemal VURAL

Başkan'ın Özgeçmişi
Mesaj Gönder
Fotoğraf Albümü


    

Devam Eden Projeler

YESEMEK SEYİR TEPESİ

Biten Projeler

Şehir Meydanı

Projelerimiz

Vefat Duyuruları

Hatice Çetin Vefat Etmişti.

Örtülü Mahallesinden Ali, Mehmet ve Hacı Demir'in Kız Kardeşi Hasan, Halil Şıh Kamber ve Hakan Çetin'in annesi Hatice Çetin vefat etmiştir. Cenazesi saat:11.00'da Örtülü Mahalle Mezarlığında defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhumeye Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018

İbrahim Turgut Gürler Vefat Etmiştir.

Telli Mahallesinden Merhum Aziz Ağanın oğlu Aziz, Bedir, Hatice ve Çiler'in babası Kalıpçı İbrahim Turgut Gürler vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakiben Merkez Dervişiye camisinden kaldırılıp Telli Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhuma Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018 NOT: Taziye yeri Pınarbaşı Mahallesindeki evidir. 

Her şey daha yaşanıla bilir İslahiye için diyerek çıktık yola

Her şey daha yaşanıla bilir İslahiye için diyerek çıktığımız yolda,

 

İlçe genelinde kanalizasyon çalışmaları %90 içme suyu çalışmaları %80 seviyesinde tamamlandı bu zorlu ve meşakkatli yolculuğumuzda bizlere vermiş olduğunuz destek ve göstermiş olduğunuz sabır için tekrardan teşekkür ediyoruz. Çarşı içerisinde asfalt makinalarının giremediği yüncüler ve köse sokakta altyapı çalışmaları ve doğal gaz çalışmaları bitti başkanımız Kemal Vural çalışmaları denetlerken bu iki sokağın kilit parke taşı kaplama çalışmalarının Pazartesi günü başlayacağını söyledi.