Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Belediye Başkanımız
Kemal VURAL

Başkan'ın Özgeçmişi
Mesaj Gönder
Fotoğraf Albümü


    

Devam Eden Projeler

YESEMEK SEYİR TEPESİ

Biten Projeler

Şehir Meydanı

Projelerimiz

Vefat Duyuruları

Hatice Çetin Vefat Etmişti.

Örtülü Mahallesinden Ali, Mehmet ve Hacı Demir'in Kız Kardeşi Hasan, Halil Şıh Kamber ve Hakan Çetin'in annesi Hatice Çetin vefat etmiştir. Cenazesi saat:11.00'da Örtülü Mahalle Mezarlığında defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhumeye Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018

İbrahim Turgut Gürler Vefat Etmiştir.

Telli Mahallesinden Merhum Aziz Ağanın oğlu Aziz, Bedir, Hatice ve Çiler'in babası Kalıpçı İbrahim Turgut Gürler vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakiben Merkez Dervişiye camisinden kaldırılıp Telli Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhuma Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018 NOT: Taziye yeri Pınarbaşı Mahallesindeki evidir. 

Eylül Ayında Hatay Yolunun Doğu Kısmına Doğal Gaz Veriliyor.

Eylül Ayında Hatay Yolunun Doğu Kısmına Doğal Gaz Veriliyor.

 

Belediye Başkanımız Sayın Kemal VURAL bugün doğal gaz yetkilileri ile yapmış olduğu toplantı sonucunda, yetkililerden aldığı brifingin değerlendirmesini yaptı. Başkanımız “ilçemiz Hatay yolunun doğu kısmına Eylül ayı içerisinde doğal gaz verileceğini, yapılan yeni binaların doğal gaza uyumlu yapılması gerektiğini, bundan sonra verilecek yapı ruhsatlarının da buna göre işlem yapılacağını ifade ederek, Bu çalışmaların sonunda, modern, yaşanılabilir, temiz ve düzenli bir şehre kavuşacağız. Çalışmalar sırasında yaşanacak tüm olumsuzluklardan dolayı halkımızdan sabırla çalışmaların sonuçlanmasını beklemelerini önemle rica ederim” dedi.