Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Belediye Başkanımız
Kemal VURAL

Başkan'ın Özgeçmişi
Mesaj Gönder
Fotoğraf Albümü


    

Devam Eden Projeler

YESEMEK SEYİR TEPESİ

Biten Projeler

Şehir Meydanı

Projelerimiz

Vefat Duyuruları

Hatice Çetin Vefat Etmişti.

Örtülü Mahallesinden Ali, Mehmet ve Hacı Demir'in Kız Kardeşi Hasan, Halil Şıh Kamber ve Hakan Çetin'in annesi Hatice Çetin vefat etmiştir. Cenazesi saat:11.00'da Örtülü Mahalle Mezarlığında defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhumeye Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018

İbrahim Turgut Gürler Vefat Etmiştir.

Telli Mahallesinden Merhum Aziz Ağanın oğlu Aziz, Bedir, Hatice ve Çiler'in babası Kalıpçı İbrahim Turgut Gürler vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakiben Merkez Dervişiye camisinden kaldırılıp Telli Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhuma Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018 NOT: Taziye yeri Pınarbaşı Mahallesindeki evidir. 

Kamuoyuna Duyurulur

Kamuoyuna Duyurulur

Daha Yeşil Bir İslahiye diyerek çıkmıştık yola, hedefimiz İlçe nüfusumuzla aynı sayıya ulaşmaktı. Fakat görüyoruz'ki bazı vatandaşlarımız bizimle aynı düşünceye sahip değil ve yapılanları yıkmaya devam ediyor. Daha önce Hatay Bulvarı üzerinde dikilen ağaçları koruyarak göstermiş olduğunuz duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz. 1 ay önce Üniversite yoluna diktiğimiz fidanları bu şekilde zara görmesi bizleri çok üzdü yorumu size bırakıyoruz.