Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Belediye Başkanımız
Kemal VURAL

Başkan'ın Özgeçmişi
Mesaj Gönder
Fotoğraf Albümü


    

Devam Eden Projeler

YESEMEK SEYİR TEPESİ

Biten Projeler

Şehir Meydanı

Projelerimiz

Vefat Duyuruları

Hatice Çetin Vefat Etmişti.

Örtülü Mahallesinden Ali, Mehmet ve Hacı Demir'in Kız Kardeşi Hasan, Halil Şıh Kamber ve Hakan Çetin'in annesi Hatice Çetin vefat etmiştir. Cenazesi saat:11.00'da Örtülü Mahalle Mezarlığında defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhumeye Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018

İbrahim Turgut Gürler Vefat Etmiştir.

Telli Mahallesinden Merhum Aziz Ağanın oğlu Aziz, Bedir, Hatice ve Çiler'in babası Kalıpçı İbrahim Turgut Gürler vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakiben Merkez Dervişiye camisinden kaldırılıp Telli Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhuma Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018 NOT: Taziye yeri Pınarbaşı Mahallesindeki evidir. 

KAMUOYUNA DUYURULUR!!!

KAMUOYUNA DUYURULUR!!!

Atatürk Mahallesi Fatih Caddesi 530/1 Parseldeki arsanın bazı çevrelerce 2016 yılı imar revizyon planında yeşil alandan ticaret ve konut alanına çevrildiği iddia edilmektedir. Halbuki bu parsel 2007-2010-2012-2013 yıllarındaki imar paftalarında ticaret ve konut alanı olarak görülmektedir. Bu arsanın 2007 yılındaki imar komisyonu ve 2007/41 nolu Meclis kararıyla imar revizyonuna alındığı ve bu kararla bir çok yerin imar durumları değiştirilmiştir. Kamuoyunun bilgilerine sunulur.