Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Belediye Başkanımız
Kemal VURAL

Başkan'ın Özgeçmişi
Mesaj Gönder
Fotoğraf Albümü


    

Devam Eden Projeler

YESEMEK SEYİR TEPESİ

Biten Projeler

Şehir Meydanı

Projelerimiz

Vefat Duyuruları

Hatice Çetin Vefat Etmişti.

Örtülü Mahallesinden Ali, Mehmet ve Hacı Demir'in Kız Kardeşi Hasan, Halil Şıh Kamber ve Hakan Çetin'in annesi Hatice Çetin vefat etmiştir. Cenazesi saat:11.00'da Örtülü Mahalle Mezarlığında defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhumeye Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018

İbrahim Turgut Gürler Vefat Etmiştir.

Telli Mahallesinden Merhum Aziz Ağanın oğlu Aziz, Bedir, Hatice ve Çiler'in babası Kalıpçı İbrahim Turgut Gürler vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakiben Merkez Dervişiye camisinden kaldırılıp Telli Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhuma Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018 NOT: Taziye yeri Pınarbaşı Mahallesindeki evidir. 

'Okul Güvenliği' Toplantısı

'Okul Güvenliği' Toplantısı

İslahiye Kaymakamı Ramazan Yıldırım Başkanlığında düzenlenen 'Okul Güvenliği' toplantısına Belediye Başkanımız Kemal Vural, Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır'da katıldı.
Belediye Konferans salonunda İçişleri Bakanlığı talimatıyla İslahiye ve Nurdağı ilçelerinde 2017-2018 eğitim öğretim yılında,Gün ışında daha fazla nasıl faydalanılabilir, Okullara güvenlik kamerası sistemiyle donatılması, okullarımızda azami güvenlik ile özel güvenlik sistemi, öğrencilerin güvenli taşınmasını sağlamak amacıyla servis araçları kadar sürücülerin incelenmesi ve uyuşturucuyla mücadele edilmesi başlıkları masaya yatırıldı.
Başkanımız Vural, Eğitimin kendileri için önceliğine vurgu yaparak, okullarımızı boyatıyoruz, çevre düzenlemesi ve ihtiyaca göre bank desteği gibi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada eğitime destek vermeye devam edeceklerini, uyuşturucuyla mücadelede üzerlerine düşeni yaptıkları ve yapacaklarını söyledi