Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Belediye Başkanımız
Kemal VURAL

Başkan'ın Özgeçmişi
Mesaj Gönder
Fotoğraf Albümü


    

Devam Eden Projeler

YESEMEK SEYİR TEPESİ

Biten Projeler

Şehir Meydanı

Vefat Duyuruları

Hatice Çetin Vefat Etmişti.

Örtülü Mahallesinden Ali, Mehmet ve Hacı Demir'in Kız Kardeşi Hasan, Halil Şıh Kamber ve Hakan Çetin'in annesi Hatice Çetin vefat etmiştir. Cenazesi saat:11.00'da Örtülü Mahalle Mezarlığında defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhumeye Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018

İbrahim Turgut Gürler Vefat Etmiştir.

Telli Mahallesinden Merhum Aziz Ağanın oğlu Aziz, Bedir, Hatice ve Çiler'in babası Kalıpçı İbrahim Turgut Gürler vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakiben Merkez Dervişiye camisinden kaldırılıp Telli Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Belediyemiz olarak merhuma Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. 19.07.2018 NOT: Taziye yeri Pınarbaşı Mahallesindeki evidir. 

Prev Next
.

Belediye Başkanımız Kemal Vural Çarşı içerisindeki çalışmaları takip ederken vatandaşımızın sorunlarını dinliyor.

.

Belediye Başkanımız Kemal Vural Başkan Yardımcımız M. Ergin Mideoğlu İlçemizde yolcu taşımacılığı yapan firma ve kooperatif yetkilileri ile ilçemizde ki yolcu taşıma güzergahları ve faaliyette olan otogarın kullanımı hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Belediye Başkanımız Kemal Vural çarşı esnafı ile birlikte çarşı içerisinde yürütülen çalışmaları denetledi. istişarede bulundu

Belediye Başkanımız Kemal Vural çarşı esnafı ile birlikte çarşı içerisinde yürütülen çalışmaları denetledi. istişarede bulundu

.

Fevzipaşa Mahallesi 3. etap TOKİ fiyat listesi

.

Fevzipaşa Mahallesi 3. etap TOKİ kura sonucu hak sahipliği listesi

.

15 Temmuz Şehitleri anma programı kapsamında Merkez Camisinde okutulan Mevlid, Hatm-i Şerif ve Şehitlik ziyaretinden kareler.

.

15 Temmuz Şehitleri anma programı kapsamında ilçemizdeki Şehit yakınları ve Gazilerimiz le akşam yemeğinde bir araya geldik.

.

Vatan ve mukaddesat için toprağa düşen tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. 15 Temmuz'u unutmadık, unutturmayacağız. #15TemmuzDestanı anma programına tüm halkımız davetlidir.

.

İnanç ve sadakatin, kötülüğü yendiği gün #15Temmuz Liderine güvenen bir milletin ve milletine güvenen bir liderin yazdığı 15 Temmuz destanının yıl dönümünde tüm şehitlerimizi rahmetle Gazilerimizi Minnetle anıyoruz.

Belediyemiz TOKİ işbirliği ile yürütülen TOKİ konutları Fevzipaşa 3. etap kura çekilişi ile 596 kişi ev sahibi oldu.

Belediyemiz TOKİ işbirliği ile yürütülen TOKİ konutları Fevzipaşa 3. etap kura çekilişi ile 596 kişi ev sahibi oldu.Belediye Başkan Yardımcımız M. Ergin Mideoğlu konuşmasında "eski Milletvekilimiz Şamil Tayyar'ın büyük özveri ve desteğiyle Başkanımız Kemal Vural'ın gayretleri ile TOKİ ile başlattığımız ev sahibi yapma projemizin 3. etabına gelindiğini bugün sizlerin ev sahibi olmanız bizleri'de sizler kadar mutlu etmektedir. TOKİ ile çalışmalarımız...

Belediyemiz ile İpek Yolu Kalkınma Ajansı işbirliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında Yesemek ...

Belediye Başkanımız Kemal Vural Çarşı içerisindeki çalışmaları takip ederken vatandaşımızın ...

      

      

      

Devam Eden Projeler

Diğer Projeler

Biten Projeler